WhatsApp :  0533 523 16 43            Pzt - Cmt 09:00 - 20:00
 drozlemgultekin@yahoo.com

VAJİNA DARALTMA

Kadınlarda vajinanın gevşemesi ve eski sıkılığını kaybetmesiyle ilişki sırasında cinsel tatminsizlik ortaya çıkabilmektedir. Bu sorun yalnızca erkekte değil, kadında da görülebilmektedir. Sonuç olarak eşlerin cinsel hayatında önemli bir olgu olan "vajina darlığı" bu operasyon ile sağlanabilmektedir. Vajen ameliyatı olarak da bilinen bu işlem jinekonoji uzman doktoru tarafından uygulanmaktadır.

  1. Cinsel Haz ve Tatminsizlik: Öncelikle vajinplasti ameliyatı olan hastalar kalitesiz cinsel hayatın ameliyat sonrası belirgin bir şekilde düzeldiğini ifade etmektedir. Vajina gevşekliğini ortadan kaldıran bu ameliyatta cinsel haz kadın ve erkek için artış göstermektedir. Bu da çiftlerin ilişkilerine bir çok açıdan olumlu olarak yansımaktadır.
  2.  İlişki Sırasında Vajinadan Çıkan Sesler: Cinsel ilişki sırasında konstrasyonun çiftlerde orgazm için önemi vardır. Gevşemiş ve diriliğini kaybetmiş vajinde ameliyat öncesi garip sesler çıkabilir. Vajinpoplasti ile bu sesler ortadan kalkabilmektedir.
  3. Ağrılı Cinsel İlişki: Özellikle doğum sonrası sarkan vajenin hem estetik görünümü düzeltilmesi hemde gevşekliğinin azaltılması için vajina daraltma ameliyatı yapılmaktadır.
  4. İlişki Öncesi ve Esnasında Özgüven: Fonksiyonel ve estetik açıdan düzeltilmiş vajinaya sahip kadınlarda vajinal daraltma ameliyatı sonrası özgüven artışı olmaktadır. Bu durum ilişkinin kalitesinin artmasına yardımcı olmaktadır. Çiftlerin orgazm olmasını kolaylaştırması ve eşlerin tatmin olabilmesi evlilik bağları arasında da olumlu etkileri olmaktadır. Cinsel açıdan hoş görünüme sahip olmayan vajin, kadında depresyona sebebiyet verebilmektedir.

Fotona SP Dynamıs cihazımız ile tek seansta yüksek başarı oranları
Seksüel doyum ve yaşam kalitesinde artış
Anestezi gerektirmez, ağrısızdır
Uygulama 20 dakika sürer
Tedavi sonrası ağrı kesici yada istirahat gerekmez
Sadece 1-2 haftalık süreçte cinsel perhizden kaçınılmalıdır

Detaylı Bilgi ve Randevu için; 

0533 523 16 43 nolu WhatsApp Hattımızı veya,

0232 464 94 74 nolu Sabit hattımızı arayınız.

Ya da buraya tıklayarak direkt WhatsApp’tan konuşma başlatabilirsiniz.


İletişim Formu

Adınız Soyadınız :
Telefon :
  Gönder